Львівська бруківка під пильним оком

“Долю австрійської бруківки після ремонту вулиць Львова” у прес-центрі Syla.news обговорили активісти та представники ЛМР.

Сьогодні, 27 грудня у прес-центрі “Syla.news” відбулась прес-конференція на тему “Доля австрійської бруківки після ремонту вулиць Львова”. У заході взяли участь: Євген Калитич – заступник директора ЛКП “Львівавтодор”; Олександр Одинець – начальник управління інженерного господарства; Іван Сварник – історик; Юрій Антоняк – голова ГО “Громадська варта”; Петро Байса – голова ініціативної групи.

Під час розмови активісти, зокрема Петро Байса, заявив, що у Львові відбувається розкрадання бруківки, аргументуючи це тим, що, для прикладу, на пл. Ринок раніше лежала інша, краща та якісніша бруківка, яку замінили на нову, гіршу і більшу.

Проте представники Львівської міськради заперечують подібні заяви та стверджують, що вся бруківка, яка не лежить на вулицях Львова, стоїть на обліку та залишається на балансі міста.

Syla.news

159 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.