Українські плавці здобули «золото» та «срібло» на

Українські плавці здобули «золото» та «срібло» на чемпіонаті Європи

На чемпіонаті Європи з плавання, що проходить у Копенгагені, спортсмени з України зайняли призові місця — вибороли золоту та срібну медалі.

Михайло Романчук став чемпіоном Європи, коли переміг на дистанції 1500 м вільним стилем. Цю дистанцію спортсмен з України подолав за 14 хв 14,59 сек. На 8,34 сек. від Романчука відстав італієць Грегоріо Палтіньєрі, який став другим. Бронзову медаль виборов представник Норвегії Хенрік Крістіансен, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Срібну медаль чемпіонату Європи здобула українка Дарина Зевіна, яка брала участь у фінальному запливі на 200 м на спині.

Спортсменка подолала цю відстань за 2 хв 02,27 сек. Зевіна відстала на 0,68 сек. від Катінки Хоссу з Угорщини. Третє місце зайняла Маргарита Панзіера з Італії.

Довідка: чемпіонат світу з водних видів спорту – найбільше міжнародне змагання з водних видів спорту, поряд з Олімпійськими іграми, проводиться під егідою Міжнародної федерації плавання (FINA) з 1973 року і включає в себе плавання (в басейні і на відкритій воді), стрибки в воду, хай-дайвінг (з 2013 року), водне поло і синхронне плавання.