Для виявлення незаконних рубок ялинок на Львівщині утворять мобільні групи

На період новорічних свят у Львівській області утворять мобільні групи для виявлення незаконних рубок ялинок та інших хвойних дерев.

Це передбачено оприлюдненим 4 грудня розпорядженням голови Львівської ОДА, повідомляє zaxid.net. У документі вказано, що офіційні місця продажу ялинок в області мають утворити до 18 грудня. Адрес місць продажу ялинок наразі немає, однак відомо, що їх мають утворити біля садиб лісництв, розсадників, вздовж автошляхів та на ринках сіл і селищ. Окрім того всі хвойні на таких точках продажу мають мати маркування пластиковими бирками або стрічками зі штрих-кодом.

Водночас Держекоінспекція, Нацполіція Львівщини, районні адміністрації та лісгоспи мають утворити мобільні групи для виявлення поблизу населених пунктів місць незаконних рубок хвойних дерев.

Окрім цього в області планують проводити перевірки транспортних засобів, які перевозитимуть новорічні ялинки, щоб з’ясувати, чи легально були зрубані дерева.

Syla.news
7 огляди

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.