10 кумедних заголовків новинних статей

Не знаю, багато це чи мало (та й все у світі є відносним), але вже більше року я працюю на новинних медіаресурсах і часто стикаюсь із деколи дійсно “геніальними” заголовками статтей, які я знаходжу на різних сайтах. Події, які висвітлюють у новинах, можуть бути найрізноманітнішими, але те, під яким “соусом” їх подають, може бути ще цікавішим. Я вирішив поділитись частиною своєї колекції. Отже, до вашої уваги десятка цікавих, смішних чи просто безглуздих заголовків, які неодмінно вас розвеселять. 

1. Удивительные приключения львовского мусора в Николаеве. (Дивовижні пригоди Львівського сміття в Миколаєві)таке враження, що львівське сміття має цікавіше життя, ніж я. 
2. Дві жінки вкрали “сємок” на 140 грн – цікаво, як викрили зловмисників і яким був вирок у суді.
3. На Львівщині чоловік накрав собі підгузників на кілька років – або у нього фізіологічні проблеми, або ж це найзапасливіший чоловік, про якого я чув.
4. У Львові затримали наркомана на велосипеді – пошукайте в інтернеті “день велосипедиста” і ви все зрозумієте 🙂
5. На Львівщині комахи загризли чоловіка – Це, фактично, трегадія, але просто вдумайтесь: комахи. Загризли. Не “покусали”, не “жалили”, а загризли. Комахи-ротвейлери?..
6. Глави МЗС України та Казахстану обговорили розвиток Шовкового шляху – нічогеньке запізнення…
7. Сальмонела підступно зазіхнула на керигму УКУ – яка ж підступна сальмонела!
8. Кот подружился с овцами и стал бараном отары (Кіт подружився із вівцями та став бараном отари) – навіть кіт знайшов своє призначення в житті. Як мінімум в одному із 9-ти.
9. На Львівщині ковдра вбила чоловіка – я розумію, що ця новина також трагічна, але все ж… Ковдра виявилась ще підступнішою, ніж сальмонела?
10. 20-річний львів’янин вкрав з гіпермаркету маску Фредді Крюгера і ножиці для металу – чому? Because I can! Що він задумав, ми можемо лише здогадуватись…

Читання завжди вважалось позитивною рисою, проте завжди варто оцінювати і “фільтрувати” інформацію, яку нам так активно пропонують ЗМІ та інші джерела. І, що б ви не читали, не забувайте частіше посміхатись, адже сміх продовжує життя.

П. С. я не даватиму першоджерел цих заголовків, проте, думаю, не буде проблемою знайти їх на безмежних просторах інтренету.

Роман Гурський для Syla.news

130 огляди

Comments are closed.

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.